برندهای زیبایی و بهداشت فردی

ما به زیبایی با رویکردی مثبت باور داریم. رویکردی از زیبایی که برابر، جامع و پایا است،‌ با برندهایی که نه تنها اثرات نامطلوب بسیار کمی دارند، بلکه به سلامت کره زمین و افراد کمک می‌کنند.

با بیش از یک میلیارد مصرف‌کننده که روزانه از گستره محصولات زیبایی و بهداشت فردی استفاده می‌کنند و با محصولات ما مواجه می‌شوند، به‌خوبی می‌دانیم که برندهای ما از قدرت کافی برای ایجاد اثرات مثبت برخوردارند.

اکس

بیش از ۳۴ سال است که تلاش کرده‌ایم تا افراد حس خوبی نسبت به خود داشته باشند، زیبا به نظر برسند و از رایحه و بوی محصولات Axe لذت ببرند. تحقیقات نشان داده‌اند، آن‌چه به بیشتر شدن جذابیت ظاهری افراد کمک می‌کند… تنها خودشان هستند. توانایی‌ها، نقاط ضعف، فردیت و مهم‌تر از همه شیوه‌ای است که افراد این موارد را به واسطه آن نشان می‌دهند. با این‌حال این روزها بسیاری از افراد احساس خوبی نسبت به خود واقعیشان ندارند. ما می‌خواهیم این ذهنیت را تغییر دهیم.

داو

برند داو به بانوان کمک می‌کند تا ظرفیت و توانایی‌های خودشان برای زیبایی را به‌واسطه محصولاتی که بهداشت فردی واقعی را ارائه می‌دهند، درک کنند.

سانسیلک

برند سان‌سیلک و متخصصان حرفه‌ای موی ما، هدفی مشترک دارند – به تمام زنان سراسر جهان کمک کنند تا نهایت زیبایی را برای موی خود فراهم کنند. برند سان‌سیلک با نام‌های Elidor، Seda، و Sedal در بیش از ۶۸ کشور در سراسر جهان به‌فروش می‌رسد.

کلوز آپ

کلوز آپ، از سال ۱۹۶۷ شروع به تولید کرد و خمیردندان‌هایی شفاف است که برای اطمینان از بوی خوش دهان، نفس تازه و سفیدی دندان‌ها، شامل شوینده دهان و سفیدکننده‌های منحصربه‌فرد است. در آسیا، برزیل و آفریقای جنوبی به فروش می‌رسد و از مشهورترین برندهای مراقبت دهان است که جوانان را جامعه هدف قرار داده.

کلییر

برند Clear در سال ۱۹۷۹ میلادی به عنوان محصول مراقبت مو، برای مدیریت مشکلات مو،‌ به ویژه شوره ارائه شد. فناوری پیشرفته این محصول، Nutrium۱۰، ده نوع ویتامین و مواد مغذی معدنی را برای تقویت و تغذیه پوست سر و جلوگیری از شوره، ترکیب می‌کند.

رکسونا

مراقبت حداکثری در طول روز با رکسونا. محصولات ضد تعریق و دئودورانت ما، برای رفع نیازهای مختلف آقایان و بانوان طراحی شده‌اند تا حس طراوت و اطمینان را برای شما فراهم کنند. 

سیگنال

ما به قدرت لبخند باور داریم. لبخندها می‌توانند ما و دنیای اطراف ما را متحول کنند. ما باور داریم هیچ چیز نمی‌تواند سدی برای لبخند باشد – مخصوصا نبود سلامت دهان. به همین دلیل، در اقصی نقاط جهان سعی می‌کنیم تا سلامت دهان را از طریق محصولاتمان و برنامه‌های آموزشی ترویج دهیم. هر لبخندی اهمیتی شگرف دارد.

لوکس

لوکس معتقد است که زنان سیرت بزرگی دارند. فراتر از صورتی زیبا، جنبه‌های متفاوتی دارند که از دید ما پنهان است، درست مشابه محصولات خوشبوی لوکس برای مراقبت از پوست. محصولاتی از بهترین عطرها، ساخته‌شده توسط بهترین عطرسازان و مراقبان از پوست حس و حالی لذتبخش به ارمغان می‌بخشد.